Biography

 

31. 05. 1987 uzrel svetlo sveta mladý DJ a producent Reneek. Narodil sa a vyrastal v Michalovciach a už v mladom veku ho fascinovala hudba. V 6. roku svojho života začal navštevovať hodiny klavíra a úspešne absolvoval ročník po ročníku.

Reneek je DJ a producent, ktorý si zahral v rôznych Slovenských kluboch (Motel Kamenec, Sirius klub, Ibiza klub, Empire klub, Orion klub, EKG Night klub, ZIO klub, V-Klub, Shangri-La klub atď.) a na rôznych festivaloch v hlavných hracich časoch (SunDance Open Air, BeeFree 2012, Free Summer, Music Valley Open Air, Are You Ready Open Air atď.)

V polovici roka 2010 sa Reneek začína venovať produkcii vlastnej hudby a krátko na to, koncom decembra 2010 vydáva svoje prvé EP pod názvom „Amafeel“. Názov je pomenovaný podľa jeho prvého tracku a znamená “Amazing Feel“, čiže úžasný pocit. Spomínané EP obsahuje 3 originálne tracky a dostupné je vo všetkých známych mp3 e-shopoch. Po vydaní tohto EP Reneek pokračuje v tvorbe a podpisuje kontrakty s ďalšími labelmi. O 2 mesiace neskôr sa dostáva jeho nový track „Sunrise“ na VA kompiláciu Trident Music Vol. 23. V polovici roku 2011 sa Reneek zapája do celosvetovej remix súťaže skladby „Never Gonna Fall“, v ktorej skončil v prvej trojke a jeho remix vychádza na Beatporte a ďalších e-shopoch. Pokračovanie v produkcii prináša stále väčšie úspechy a začiatkom roku 2013 vychádza skladba „Dream“ v inštrumentálnej ako aj vokálovej verzii spolu s vokálistkou Reshmay.

O pár mesiacov neskôr sa Reneek dostáva pod krídla DJ Agency NJOY.sk, ktorá mu prináša ďalšie rôzne parties vrátane SunDance In The Club.

booking

NJOY Agency: info@njoy.sk